axl-award

heureka.cz


START CONTENT

Jablotron - zabezpečení, alarmy, detektory

Společnost JABLOSEC, součást skupiny firem JABLOTRON, převzala dne 22.12.2010 část podniku koncernu Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o., která pod obchodní značkou ADT provozovala v České republice především služby pultu centralizované ochrany.

Rozšíření skupiny firem JABLOTRON je dalším krokem, kterým chce JABLOTRON svým zákazníkům nabídnout k zabezpečovacím systémům také kvalitní bezpečnostní služby. JABLOTRON je po dvaceti letech na trhu významným evropským výrobcem zabezpečovací techniky a aktuálně střeží prostřednictvím služeb pultů centralizované ochrany přes 15 000 zákazníků v celé ČR.

 

Rádi bychom vás informovali o novém produktu v autosortimentu Jablotronu - autoalarmu CA-340 Nestor. Jde o autoalarm určený pro zákazníky, kteří nepožadují GSM komunikaci, ale zároveň mají zájem o kvalitní zabezpečení poskytující velké množství funkcí. CA-340 vychází konstrukčně z autoalarmu Athos, ale přebírá i některé vlastnosti autoalarmu Akcent.

Mezi hlavní přednosti CA-340 Nestor patří:

  • podpora instalace pro 12 i 24V
  • ovládání našimi, ale i originálními ovladači a navíc i kombinací těchto způsobů ovládání
  • integrovaný otřesový detektor s nastavitelnou reakcí a citlivostí
  • programovatelný reléový výstup pro ovládání blinkrů
  • spolupráce s programovatelným modulem CR-11A
  • programování pomocí SW Carlink bezdrátově z počítače nebo klasickým krokováním
  • spolupráce až s osmi bezdrátovými detektory s volbou příchodového zpoždění
  • možnost přenosu poplachu do domovního systému OASiS
  • možnost spolupráce s kamerou EYE-02

CA-340_Nestor Manuál: CA-340.pdf

Jako příslušenství dodáváme programátor CA-340PRG se SW Carlink. Pomocí Carlinku můžete pohodlně bezdrátově autoalarm programovat, zároveň uvidíte diagnostiku vstupů a historii událostí. Příjemným bonusem je i možnost tisku předávacího protokolu pro zákazníka.

Jako další příslušenství připravujeme sirénu CA-340SIR s bezdrátovou komunikací a jedním vstupem pro kapotový spínač. S pomocí této sirény budete moci jednoduše a elegantně vyřešit mnohdy nesnadný průchod se svazkem z motorového prostoru do interiéru.

Doporučená koncová cena autoalarmu CA-340 Nestor je 2.999,-Kč včetně DPH a verze CA-340CAN pro připojení na sběrnici za 3.599,-Kč včetně DPH.


Společnost JABLOTRON s.r.o. převzala 100 % akcií společnosti SV-AGENCY, která patří mezi nejvýznamnější české poskytovatele služeb pultu centrální ochrany. Největší český výrobce zabezpečovací techniky chce nadále nabízet nejen alarmy, ale také účinný zásah při vloupání.

Otevřít: tiskova_zprava_SVA.pdf

END CONTENT