axl-award

heureka.cz


START CONTENT

Jablotron - zabezpečení, alarmy, detektory

Tento nový detektor je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex, s úhlovou šíří detekční zóny jen 5° a vybavený funkcí antimasking. Je velmi vhodný k hlídání úzkých prostor, jako jsou balkóny, francouzská okna, apod. Detektor je doplněný vysílačem kompatibilním se systémy Jablotron JA-80 OASiS.

ja-87p_med Manuál: JA-87P.pdf


Tento nový výrobek Jablotronu z rodiny OASiS může pracovat ve dvou různých provozních režimech:

1) režim detekce otřesu (vibrací) dveří, oken, lehkých příček apod. může indikovat pokus o jejich překonání hrubou silou,

2) režim detekce náklonu může zase indikovat nežádoucí manipulaci s cenným předmětem.

Detektor používá polovodičový tříosý akcelerometr s digitálním výstupem. Digitální zpracování signálů zaručuje velkou odolnost vůči falešným poplachům. Detektor komunikuje bezdrátově protokolem OASiS a je napájen z baterie CR-123A.

Doporučená koncová cena tohoto detektoru je 976,-Kč včetně DPH.

ja-82sh_horizontal Manuál: JA-82SH.pdf

 

Přečtěte si firemní noviny Jablotron Alarms a.s. - JABLONEWS - 2. číslo.

Otevřít: jablonews_2.pdf


Vzhledem k trvalému zájmu o parkovací detektory z nabídky Jablotronu, snižujeme od 1.3.2011 jejich prodejní ceny. Tím bychom chtěli zatraktivnit jejich nabídku před nastávající motoristickou sezónou. Snížení cen se týká jak klasických senzorů, tak kamerových systémů i samostatných kamer s reverzním obrazem, které lze připojit k multifunkčním displejům rádií nebo navigací. Nové ceny naleznete v sekci ceník nebo u jednotlivých produktů v katalogu.

Novinkou v tomto sortimentu Jablotronu je model parkovacího detektoru PS-001 - sada s akustickou signalizací a čtyřmi lakovatelnými senzory (typově shodné s ostatními v našem sortimentu). Doporučená koncová cena tohoto modelu je atraktivních 998,-Kč včetně DPH.

ps-001narazovy_senzor

Manuál: PS-001.pdf

Dále bude do sortimentu doplněn nárazový senzor GT-933. Jedná se o doplněk, který lze připojit k autoalarmům Athos na 24hodinový vstup a přenášet tak informaci o havárii vozu buď na telefon uživatele a nebo na PCO. Senzor má NO i NC kontakt. Cena senzoru je 990,-Kč včetně DPH. Obě novinky budou skladem v průběhu března.


JABLOTRON ALARMS a.s. uvádí nově na trh dvě sady oblíbených detektorů zabezpečovacího systému OASiS za zvýhodněné ceny.

1) Sadu 4 kusů detektoru JA-83P

Pohybové PIR detektory JA-83P slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov a pokryjí až 112m² podlahové plochy. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Jejich detekční charakteristiku lze měnit použitím alternativní čočky. Odolnost k falešným poplachům je volitelná ve dvou stupních. Komunikují bezdrátovým protokolem OASiS a jsou napájeny z baterie CR-123A.

2) Sadu 5 kusů detektoru JA-83M

Detektory JA-83M jsou určeny pro plášťovou ochranu objektu k detekci otevření dveří, oken apod. Detektory komunikují bezdrátovým protokolem OASiS a jsou napájeny z baterie CR-123A.

ja-83p-pack2 ja-83m-pack2


Společnost JABLOSEC, součást skupiny firem JABLOTRON, převzala dne 22.12.2010 část podniku koncernu Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o., která pod obchodní značkou ADT provozovala v České republice především služby pultu centralizované ochrany.

Rozšíření skupiny firem JABLOTRON je dalším krokem, kterým chce JABLOTRON svým zákazníkům nabídnout k zabezpečovacím systémům také kvalitní bezpečnostní služby. JABLOTRON je po dvaceti letech na trhu významným evropským výrobcem zabezpečovací techniky a aktuálně střeží prostřednictvím služeb pultů centralizované ochrany přes 15 000 zákazníků v celé ČR.

 

Rádi bychom vás informovali o novém produktu v autosortimentu Jablotronu - autoalarmu CA-340 Nestor. Jde o autoalarm určený pro zákazníky, kteří nepožadují GSM komunikaci, ale zároveň mají zájem o kvalitní zabezpečení poskytující velké množství funkcí. CA-340 vychází konstrukčně z autoalarmu Athos, ale přebírá i některé vlastnosti autoalarmu Akcent.

Mezi hlavní přednosti CA-340 Nestor patří:

  • podpora instalace pro 12 i 24V
  • ovládání našimi, ale i originálními ovladači a navíc i kombinací těchto způsobů ovládání
  • integrovaný otřesový detektor s nastavitelnou reakcí a citlivostí
  • programovatelný reléový výstup pro ovládání blinkrů
  • spolupráce s programovatelným modulem CR-11A
  • programování pomocí SW Carlink bezdrátově z počítače nebo klasickým krokováním
  • spolupráce až s osmi bezdrátovými detektory s volbou příchodového zpoždění
  • možnost přenosu poplachu do domovního systému OASiS
  • možnost spolupráce s kamerou EYE-02

CA-340_Nestor Manuál: CA-340.pdf

Jako příslušenství dodáváme programátor CA-340PRG se SW Carlink. Pomocí Carlinku můžete pohodlně bezdrátově autoalarm programovat, zároveň uvidíte diagnostiku vstupů a historii událostí. Příjemným bonusem je i možnost tisku předávacího protokolu pro zákazníka.

Jako další příslušenství připravujeme sirénu CA-340SIR s bezdrátovou komunikací a jedním vstupem pro kapotový spínač. S pomocí této sirény budete moci jednoduše a elegantně vyřešit mnohdy nesnadný průchod se svazkem z motorového prostoru do interiéru.

Doporučená koncová cena autoalarmu CA-340 Nestor je 2.999,-Kč včetně DPH a verze CA-340CAN pro připojení na sběrnici za 3.599,-Kč včetně DPH.


Společnost JABLOTRON s.r.o. převzala 100 % akcií společnosti SV-AGENCY, která patří mezi nejvýznamnější české poskytovatele služeb pultu centrální ochrany. Největší český výrobce zabezpečovací techniky chce nadále nabízet nejen alarmy, ale také účinný zásah při vloupání.

Otevřít: tiskova_zprava_SVA.pdf

END CONTENT