axl-award

heureka.cz


START CONTENT
Podmínky

Obchodní podmínky

 

Ceny:

Základní cena je cena doporučená výrobcem pro koncového zákazníka platná pro prodej zboží v České republice.
Ceny pro montážní firmy a velkoodběratele jsou odstupňovány na základě pravidelnosti a objemu odběrů konkrétního partnera. V tomto případě je nutná registrace předem.

Platební podmínky:

Platbu za zboží požadujeme při osobním odběru v hotovosti nebo platební kartou, v případě zásilek na dobírku nebo zálohovou fakturou. Po vzájemné dohodě též na fakturu se splatností. 

Elektronická evidence tržeb:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodací lhůty:

Zboží označené 24hod je odesíláno okamžitě. Zásilka bude doručena druhý pracovní den, pokud je objednávka odeslána do 14:30hod. Zboží označené 3dny bude doručeno nejpozději do 3 pracovních dnů od objednávky. Dodací lhůtu výrobků označených Na dotaz Vám sdělíme na požádání.

Doprava:

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v našich provozovnách v Praze a Mladé Boleslavi. Další možností je odeslání zboží prostřednictvím České pošty Doporučenou zásilkou, Balíkem Do Ruky nebo Balíkem Na Poštu - tuto variantu uveďte do poznámky objednávky včetně názvu a PSČ pošty, na kterou chcete balík doručit. Seznam pošt, kam lze Balík Na Poštu doručit, naleznete zde. Uvedením kontaktních údajů (telefonního čísla a/nebo emailu) dáváte souhlas s jejich využitím k účelu příslušné služby České pošty.

Cena dopravy:

U objednávek v ceně za méně než 1.000,- Kč účtujeme dopravné ve výši 85,- Kč za zásilku. U objednávek vyšších je dopravné zdarma. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Záruční podmínky:

Na veškerý sortiment poskytujeme záruku 24 měsíců od data prodeje. Je-li montáž výrobku prokazatelně provedena odbornou instalační firmou a v souladu s instalačním manuálem, pak je na výrobek poskytnut bezplatný servis do 60 měsíců od data prodeje. Není-li reklamovaný výrobek mechanicky poškozen, znečištěn nebo jinak znehodnocen, vyřídíme Vaší reklamaci výměnným způsobem. U každé reklamace je nutné uvést přesný popis závady.
Kupující má v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do čtrnácti dnů od převzetí zboží.

Provozovatel e-shopu:

AXL electronics s.r.o.
Sídlo společnosti: Na Žertvách 2230 / 42, 180 00 Praha 8 - Libeň
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 132986
IČ: 28212142 DIČ: CZ28212142
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s., č.ú.: 43-1322120237/0100
 
END CONTENT