axl-award

heureka.cz


START CONTENT
1.3.2011 Parkovací senzory - snížení cen a novinky

Vzhledem k trvalému zájmu o parkovací detektory z nabídky Jablotronu, snižujeme od 1.3.2011 jejich prodejní ceny. Tím bychom chtěli zatraktivnit jejich nabídku před nastávající motoristickou sezónou. Snížení cen se týká jak klasických senzorů, tak kamerových systémů i samostatných kamer s reverzním obrazem, které lze připojit k multifunkčním displejům rádií nebo navigací. Nové ceny naleznete v sekci ceník nebo u jednotlivých produktů v katalogu.

Novinkou v tomto sortimentu Jablotronu je model parkovacího detektoru PS-001 - sada s akustickou signalizací a čtyřmi lakovatelnými senzory (typově shodné s ostatními v našem sortimentu). Doporučená koncová cena tohoto modelu je atraktivních 998,-Kč včetně DPH.

ps-001narazovy_senzor

Manuál: PS-001.pdf

Dále bude do sortimentu doplněn nárazový senzor GT-933. Jedná se o doplněk, který lze připojit k autoalarmům Athos na 24hodinový vstup a přenášet tak informaci o havárii vozu buď na telefon uživatele a nebo na PCO. Senzor má NO i NC kontakt. Cena senzoru je 990,-Kč včetně DPH. Obě novinky budou skladem v průběhu března.


END CONTENT