axl-award

heureka.cz


START CONTENT
12.5.2011 Novinka od Jablotronu - GSM mini alarm Azor

Na náš trh vstupuje nový alarm od Jablotronu určený k ochraně majetku a osob. Vyniká revolučním „bez-stresovým“ ovládáním, nenáročnou bezdrátovou instalací a příznivou cenou.

GSM mini alarm Azor je určen k zabezpečení menších domů, bytů, kanceláří, obchodů, apod. Je to vlastně sada prvků, které jsou propojeny bezdrátově. Kromě lokálního rádia používá Azor GSM síť pro komunikaci se svými pány i pro přenos informací na pult centrální ochrany.

Základním prvkem systému je komunikátor, který zajišťuje komunikaci a obsahuje výkonnou sirénu. Ke komunikátoru lze přiřadit až 10 detektorů a 10 oprávněných uživatelů. V nabídce jsou detektory pohybu osob, otevření dveří či oken a detektory kouře. Každému uživateli lze nastavit jeho přístupový čip a telefonní číslo, na které mu Azor může posílat informační a poplachové SMS a volání.

Pro nastavení obsahuje Azor nastavovací formulář, který se otevře po připojení počítače USB kabelem. Není potřeba instalovat žádné ovladače ani programy, stačí jen vybrat požadované funkce. Ačkoliv je instalace Azora nenáročná, doporučujeme ji svěřit proškolenému technikovi. Tak je garantována správná montáž a zároveň se prodlužuje bezplatný servis výrobku na 5 let.

AZOR_Obal Leták: AZOR_info.pdf

 

END CONTENT