axl-award

heureka.cz


START CONTENT
Poradna / Jak zabezpečit byt, dům, firmu?

Máte-li zájem o montáž alarmu do vašeho objektu, nechte si od našeho odborného pracovníka zdarma vypracovat nabídku přesně dle vašich požadavků. Vzhledem k nákladům a časové náročnosti dopravy k zákazníkovi provádíme montáže obvykle jen v Praze a ve Středočeském kraji.

Montáže:
Jan Plašil, telefon: 266 312 044, mobil: 603 165 556
e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tento kontakt použijte i v případě objednávky servisu.
 
 
 
 
 
 
Potřebujete-li poradit s nákupem alarmu nebo jakéhokoliv jiného sortimentu z e-shopu, obraťte se na našeho prodejce:
Aleš Hütter, telefon: 326 733 485, mobil: 603 548 304
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Při výběru alarmu pro zabezpečení libovolného objektu je třeba především vycházet z toho, že má za úkol chránit váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš alarm můžete spolehnout. ...

 

Zabezpečovací systémy jsou dnes finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota alarmu určeného pro zabezpečení bytu ve třetím patře a jiná pro zabezpečení luxusní vily.

 
 
 
 

K většině vloupání dojde překonáním vchodových dveří, proto je ochrana vstupu nejpodstatnější. O indikaci otevření dveří se postará magnetický detektor. Ten upozorní ústřednu, že došlo k otevření dveří a ústředna většinou čeká na odjištění systému. Pokud nedojde k odjištění během nastavené doby, dojde k vyhlášení poplachu. Podobným způsobem jako vstupní dveře lze zajistit všechny vstupy do objektu, tj. všechny dveře a okna.

 
 
 
 
Pro kvalitní ochranu vnitřních prostor před narušiteli se používají především infrapasivní snímače (tzv. PIR snímače). Tyto detektory jsou schopny na základě analýzy teplot v místnosti spolehlivě detekovat pohyb člověka v prostoru.

 

Pro detekci rozbití oken se používají akustické detektory rozbití skla. Tyto snímače jsou umístěny v místnosti, kde jsou skleněné výplně, a jsou schopny vysoce přesně detekovat rozbití skla. Kvalitní snímače jsou přitom zcela imunní vůči jiným podobným zvukům.


Mozkem každého zabezpečovacího systému je ústředna. Ta vyhodnocuje veškeré signály ze snímačů a ovládacích zařízení a na základě jejich analýzy a v souladu s naprogramováním rozhoduje o vyhlášení poplachu. V případě vyvolání poplachu ústředna aktivuje poplachová zařízení,  například sirény.

Vnitřní interiérové sirény mají vysoký pronikavý zvuk a jejich hlavním cílem je odradit pachatele. Venkovní sirény mají naopak za úkol v případě poplachu přilákat pozornost sousedů nebo kolemjdoucích.

Aby se informace o poplachu dostala okamžitě i k majiteli objektu používají se komunikátory využívající buď pevné telefonní linky nebo sítě mobilních operátorů.

 

Pevná telefonní linka může být pro pachatele snadno narušitelná, proto se v současné době nejvíce využívají GSM komunikátory pro přenos poplachové informace sítí mobilních operátorů. GSM alarmy navíc umožňují rychlé a kvalitní připojení na Bezpečnostní centrum Jablotron. Zde je spojení s objektem nepřetržitě monitorováno a v případě poplachu je zajištěn okamžitý zásah profesionálů.

 

Nepouštějte se do instalace alarmu svépomocí. Kvalitní komponenty systému nejsou ještě zárukou bezproblémové funkce. Správná instalace zabezpečovacího systému je více než kde jinde nutností.

 

Rádi vám zdarma vypracujeme konkrétní nabídku zabezpečení vašeho domu nebo bytu tak, aby bylo dosaženo maximální ochrany při rozumných investicích. Při profesionální instalaci alarmu získáte u řady pojišťoven nárok na slevu z plateb pojistného.


Současný daňový systém umožňuje účtovat při montáži alarmu v objektech pro bydlení zvýhodněnou sazbu DPH. Daňový rozdíl pak u bezdrátových systémů  pokryje nemalou část nákladů na odbornou montáž.

Jako významný montážní partner Jablotronu přinášíme zákazníkům kvalitní řešení k ochraně majetku, uživatelský komfort a prvotřídní služby Bezpečnostního centra Jablotron spojené se sedmiletou zárukou na alarm.

Ceny typovych instalaci

END CONTENT